28 березня 2022, 14:15

"Довгострокова оренда, як із Гонконгом", – британська DailyMail дізналася про рішення щодо Криму та Донбасу на переговорах

Крим і Донбас можуть перебувати у довгостроковій оренді у Москви, як це було у Великобританії з Гонконгом з 1898 по 1997 рік, пише видання.

"Довгострокова оренда, як із Гонконгом", – британська DailyMail дізналася про рішення щодо Криму та Донбасу на переговорах

Британська газета Dailymail опублікувала свою версію переговорів за участю російського олігарха Романа Абрамовича, який виступає посередником у конфлікті між Росією й Україною.

За даними журналістів видання, всього у цих переговорах беруть участь троє людей: від України нардеп Рустем Умеров, від Туреччини радник турецького президента Ердогана Ібрагім Калин.

Поки, судячи зі статті, домовленості ще не намічені, однак одне з ключових питань – статус окупованих Криму та Донбасу – перебуває у процесі вирішення. За даними журналістів, пропозиція звучить як довгострокова оренда на кшталт гонконзької.

"Калин висунув ідею про те, що Крим і Донбас мають перебувати у довгостроковій оренді у Москви, як це було у Великобританії з Гонконгом з 1898 по 1997 роки. Вважається, що Путін розглядає цю ідею, але його лють через невдачі своєї армії та ненависть до Зеленського, як то кажуть, стримують його", – зазначено у матеріалі.

Раніше Москва та Київ змінили місце переговорів щодо умов припинення війни: черговий "живий" раунд спілкування відбудеться не у Білорусі, як було до цього, а у Туреччині.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини