21 квітня 2022, 13:35

У Маріуполі назвали місце, де окупанти ховають вбитих мешканців

Тіла вбитих маріупольців окупанти звозять до села Мангуш, де вже облаштували кілька братських могил.

У Маріуполі назвали місце, де окупанти ховають вбитих мешканців

Щоб приховати сліди своїх злочинів у Маріуполі, окупанти вирішили облаштувати братський цвинтар на території села Мангуш. Інформацією поділився радник міського голови Петро Андрющенко.

Сьогодні, 21 квітня, Андрющенко на своїй сторінці у Telegram-каналі опублікував пост про братську могилу у Мангуші та виклав знімок.

За його словами, довелося провести велику роботу, щоб ідентифікувати місце, куди окупанти звозять тіла вбитих у Маріуполі людей.

Вдалося з'ясувати, що окупанти на вантажівках вивозять тіла маріупольців до району Мангуша, де вже готова братська могила. Загалом Андрющенко заявляє про дві такі могили, кожна з яких має розміри до 30 метрів.

За словами радника мера, всі тіла поміщені у пластикові пакети. Спочатку всі ці тіла знаходилися у Маріуполі у районі промислової зони, яку окупанти щодня обстрілюють. Братські могили – спроба приховати сліди військових злочинів проти мирних жителів Маріуполя, заявив Андрющенко.

19 квітня Андрющенко повідомляв про те, що "влада ДНР" намагається "легалізувати" поховання маріупольців. Для цього вони вимагають від місцевих дані про загиблих і місця поховання.

Також окупанти намагаються знайти поховання військових. Окупанти запустили по місту пабліки, які контролює ФСБ. У них просять вказати дані про загиблих родичів.

Раніше командир 36-ї окремої бригади морської піхоти запропонував уряду України два варіанти звільнення Маріуполя, його мешканців і захисників.

Нагадаємо, Путін запропонував Шойгу блокувати захисників "Азовсталі" та чекати, коли вони самі здадуться.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини